Kategorie
 

ZAPROSZENIA Z REALIZACJĄ PRZED MAJÓWKĄ PRZYJMOWALIŚMY DO 3.04.24

 

ZAPROSZENIA Z REALIZACJĄ PRZED MAJÓWKĄ PRZYJMOWALIŚMY DO 3.04.24

Zaloguj się

Nie masz konta: Rejestracja

Jak zamówić zaproszenia ślubne,
zawiadomienia i nie tylko...

Opis w krokach:

KROK 1
Kliknij na obrazek produktu, który zamierzasz zakupić, a następnie zdefiniuj go wg wymaganych kryteriów: kolor papieru, wstążki itp.

KROK 2
Wybierz rodzaj: zaproszenia, zawiadomienia lub wybierz wszystkie razem. W zależności od typu produktu jaki jest zamawiany, ilość rodzajów do wyboru może być różna.

Zaproszenia zawierają informację o ślubie i przyjęciu, zaś zawiadomienia  zawierają jedynie informację o ślubie, nie posiadają informacji o przyjęciu weselnym i potwierdzenia przybycia.
W tym kroku mogą Państwo też wprowadzić listę gości.

KROK 3
Kreator Twojego produktu. W tym kroku wybieramy krój czcionki, która ma zostać użyta: imiona pary młodej i data ślubu oraz inne wybrane elementy na Twoim produkcie. Następie uzupełniamy pozostałe informacje w jednym z tekstów które mają się znaleźć na Twoim produkcie lub wpisujemy własny tekst.

KROK 4
Chcecie przekazać jakieś uwagi do produktu, w tym kroku będzie na to specjalnie przydzielone miejscie. Uwaga ta jest przypisana do produktu, który był konfigurowany w poprzednich krokach, aby nasi projektanci wiedzieli który produkt Państwo opisują. 

Uwagi do całego zamówienia można dodać podczas finalizacji zamówienia.

CO DALEJ DZIEJE SIĘ Z TWOIM ZAMÓWIENIEM??

Po opłaceniu zamówienia Nasi projektanci przystępują do pracy. W przeciągu 3-5 dni roboczych przesyłają Państu indywidualny projekt uwzględniający wszystkie informacje, które wypełnili Państwo podczas składania zamówienia.

Na etapie projektowania uwzględniane są poprawki oraz Państwa sugestie, a nasi projektanci doradzą oraz odpowiedzą na Państwa pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Projekt zostaje przesłany mailem wraz z instrukacją od projektanta.

* Projekty wysyłamy tylko na zaproszenia i zawiadomienia, menu, plan stołów w formie plakatu.

 

Czas oczekiwania podany jest przy każdym modelu w dniach roboczych, a termin realizacji całego zamówienia jest ustalany na podstawie produktu z najdłuższą datą wykonania.  Jeżeli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej mogą Państwo wybrać opcję ekspresowego wykonania zamówienia. Termin realizacji skraca się wtedy do 7 dni roboczych. Koszt ekspresu to tylko 40% wartości zamówienia.

Czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu zaakceptowania projektów.

 

Ważne:

  • minimalna ilość zależy od rodzaju produktu. Na etapie wyboru ilości będą Państwo poinformowani o minimalnej ilości produktu, który musi zostać zamówiony.
  • nazwiska gości muszą być odmienione lub nieodmienione, tak aby pasowały do treści zaproszenia.
  • imiona i nazwiska w jednej kolumnie, jedno pod drugim bez pustych linii i bez numeracji.
  • Sklep zastrzega sobie prawo do zawieszenia domówień mailowych w szczycie sezonu ślubnego. 
  • Istnieje możliwość domówienia dodatkowych elementów, w każdym momencie. Należy wtedy skontaktować się z nami mailowo lub telefoniczne.

Pamiętaj:

PAMIĘTAJ O KILKU DODATKOWYCH ZAPROSZENIACH/ZAWIADOMIENIACH, dla gości z listy rezerwowej, jeżeli któryś z gości nie potwierdzi przybycia
warto wręczyć zaproszenie komuś z listy rezerwowej.